O nakladatelství

Valer – zrození jedinečnosti

Je nám nesmírným potěšením představit Vám vizi nakladatelství Valer. Naším cílem a posláním je připravovat limitované edice luxusních knižních publikací, které vycházejí pro ty nejnáročnější čtenáře, milovníky umění, patrioty a sběratele. Pozici silné české značky investičních knih chceme do budoucna upevňovat nejen na našem trhu, ale plánujeme expandovat i do zahraničí.

Naše publikace s sebou nesou vždy přidanou hodnotu výtvarnou, kulturně obsahovou a v neposlední řadě též sběratelskou, neboť vycházejí zásadně v omezeném, předem určeném nákladu. Důraz klademe především na kvalitu provedení, naše knižní unikáty jsou skutečným skvostem, a to nejen literárním. Vznikají totiž pod rukama předních českých umělců – spisovatelů, výtvarníků, řemeslníků a designerů.

Hodnoty, o které se opíráme, jsou pro nás zcela klíčové a nezpochybnitelné. Patří mezi ně ruční práce v rámci zpracování našich publikací vycházející z dědictví tradiční české řemeslné výroby.

Preciznost a estetická kvalita jdou vždy ruku v ruce s hlubokým obsahem reflektujícím některý z milníků našich národních a kulturních dějin. Do budoucna se chceme zaměřit například na historii českého sklářství, vyzdvihnout významné osobnosti na poli architektury, módy, hudby, umění či vědy a techniky.

Limitované edice<br /> luxusních knih
Limitované edice
luxusních knih
Kvalitní ruční<br /> zpracování
Kvalitní ruční
zpracování
Atraktivní investiční<br /> příležitost
Atraktivní investiční
příležitost
Podpora národního<br /> kulturního odkazu
Podpora národního
kulturního odkazu

Naše světově unikátní publikace představují mimo jiné také výrazně atraktivní a výhodnou investiční příležitost. Umělecká díla limitované produkce znamenají vklad, který se s časem bude dále zhodnocovat. Svým potomkům tak po zakoupení naší publikace zanecháte nejen kulturně umělecký skvost hlubokého obsahu, ale též odkaz neustále narůstající nominální hodnoty. Jsme hrdými podporovateli národního kulturního odkazu. Dědictví budoucím generacím s našimi publikacemi získává nový rozměr. Investování může mít i svou ušlechtilou podobu – umění představuje jistotu neustále rostoucí hodnoty i v časech budoucích.